SMP - Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

W połowie października już od kilkunastu lat młodzież z pijarskich szkół, parafii, duszpasterstw przybywa na weekendowe spotkanie do Krakowa. Nieodłącznymi punktami SMP są wieczorne czuwania modlitewne, Msze św. oraz konferencje zaproszonych gości i warsztaty w grupach.

W sobotni wieczór młodzież ma okazję wystąpić na scenie w ramach Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej oraz przeżyć wspaniałe chwile podczas Zabawy Chrześcijańskiej.

21. SMP - Dzień 3.

21. SMP - Dzień 3.

I tak jakoś nagle nadszedł 3. dzień tegorocznego SMP i koniec! Ale jednak nie... jeszcze warsztaty! 

21. SMP - Dzień 2.

21. SMP - Dzień 2.

Konferencja, spotkania, zwiedzanie, przegląd piosenki, tańce pijarskie - trudno zliczyć, co wydarzyło się podczas drugiego dnia SMP!
21. SMP - Dzień 1.

21. SMP - Dzień 1.

Po rocznej przerwie ponownie spotkaliśmy się na holu Liceum Zakonu Pijarów, by przeżyć 21. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

Program 21. SMP

Program 21. SMP

Już jest! Przedstawiamy program 21. SMP! Wracamy po rocznej przerwie, dlatego program będzie wypełniony po brzegi modlitwą, integracją, zabawą i spotkaniami.

Newsy z 20. SMP

Newsy z 20. SMP

Zapraszamy na newsy z 20. SMP, w których zobaczycie, co działo się w 9 placówkach. A już za rok spotkamy się na jubileuszowe 21. SMP. 

20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej

Udało się! Pomimo przeciwności losu 20. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej odbyło się nietypowo, bo w naszych placówkach! Sprawdźcie jak było...