W dniach 7–11 listopada 2025 roku w Warszawie odbył się kurs lektorski dla młodzieży, przygotowujący do pełnienia posługi lektora w liturgii.
Cały rok czekania, a 3 dni SMP mijają tak szybko... Czas na trzy "P" – podsumowań, podziękowań i pożegnań.
Skoro jubileusz, to świętujemy! Dzień drugi pełen spotkań, modlitwy, zabawy i radości ze spotkania i święceń diakonatu, które przyjęli nasi braci pijarzy – Bartosz i Jakub.
Jubileuszowe 25. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej uważamy za otwarte! Jest nas ponad 400, by świętować ćwierć wieku naszych spotkań - historię, która budowana była przez tyle pokoleń.
Jubileuszowe, bo 25. Spotkanie Młodzieży Pijarskiej! Czy są tutaj weterani albo raczej ludzie retro, którzy pamiętają, jak to się zaczęło? A może to będzie twoja pierwsza przygoda z największym wydarzeniem roku? Sprawdź, co przygotowaliśmy!
Za nami trzy niezwykłe dni podczas 9. Przeglądu Schol Pijarskich! Wydarzenie, które po raz kolejny zgromadziło młodych ludzi, których łączy pasja do muzyki i wiary.
Przedstawiamy wyniki z 23. Parafiady Środowisk Pijarskich we wszystkich dyscyplinach, które były rozgrywane podczas tych dwóch dni. Teraz czekamy na dekorację i ogłoszenie Najwszechstronniejszej Drużyny.
Z dziennika Pijar Camp... Piątek, 6 lipca 2012 r.
Początkowy plan miał nas pokierować na najwyższy szczyt w okolicy, ale...
Z dziennika Pijar Camp... Środa, 4 lipca 2012 r.
Bez ciężkich plecaków i namiotów idziemy zobaczyć co w okolicach „piszczy”.
Z dziennika Pijar Camp... Poniedziałek, 2 lipca 2012 r.
16-osobowa grupka, łącząca krakowsko – poznańsko – śląsko – kaszubską narodowość zbiera się na stacji PKS Kraków, ale...
Ostatni dzień stał się pierwszym! Ostatni dzień SMP rozpoczął się zbyt wczesną pobudką. Wieczorna zabawa dała się we znaki.
W sobotnie popołudnie młodzież uczestnicząca w 11. Spotkaniu Młodzieży Pijarskiej podczas akcji ewangelizacyjnej napotkała marsz ateistów i agnostyków.