Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Animatora Pijarskiego

14 czerwca 2017 o 18:0018 czerwca 2017 o 11:00

KAP_logo

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży.
Poznań, 14-18 czerwca 2017 r.

 

Wakacje jeszcze się nie zaczęły a my już zapraszamy Cię do Poznania.

Pewnie wszelkie możliwe sukcesy edukacyjne będziesz miał już za sobą, pozostanie tylko do odebrania świadectwo, więc zapraszamy Cię na KAP, który odbędzie się w Poznaniu w dniach od 14 do 18 czerwca 2017.

Jeżeli chcesz być użyteczny i wzrastać duchowo, uporządkować swoje poglądy i skonfrontować je ze Słowem Bożym, poznać mechanizmy działania grupy, czyli kształtować umiejętność dostrzegania tego wszystkiego, co dzieje się w i z twoją grupą.
Jeśli chcesz zdobyć podstawowe umiejętności praktyczne z zakresu planowania wycieczek, zapewnienia bezpieczeństwa na obozach i prowadzenia spotkań integracyjnych.
Jeśli chcesz uczyć się, jak wykorzystywać różne pomysły i być twórczym oraz poznać sposoby prowadzenia spotkań – KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO jest dobrym miejscem do zrealizowania tego.

ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie nowego pokolenia, szaleńczo zakochani w Bogu, ludzie, których nic nie zatrzyma.
ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie gotowi na wszystko, dla których chrześcijaństwo jest najwyższą wartością.
ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie pełni pasji, niebojący się ryzykować, wyznaczający sobie niemożliwe do zrealizowania cele, osiągając je.

Uczestnicy KAP-u: Młodzież związana z pijarskim duszpasterstwem (parafie, szkoły, świetlice, pielgrzymki i wyjazdy, znajomości itd…). Aby uczestniczyć w spotkaniu trzeba dokonać zgłoszenia przez duszpasterza lokalnego.

Termin KAP-u: Rozpoczynamy w środę 14.06 o godz. 18.00 a zakończymy w niedzielę 18.06 o godz. 13.00.

Miejsce KAP-u: Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu.

Wyżywienie: zagwarantowane i jak zwykle pyszne!

Prowadzący KAP: o. Grzegorz Misiura i zaproszeni goście.

Należy ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub studencką, śpiwór, karimatę lub materac, rzeczy osobiste, odzież sportową.

Zgłoszenia na KAP: Zgłoszenia przyjmowane przez Twojego duszpasterza. On będzie kontaktował się z biurem organizacyjnym. Zachęć go!

Szczegóły

Start:
14 czerwca 2017 o 18:00
Koniec:
18 czerwca 2017 o 11:00
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
Os. Jana III Sobieskiego 114
Poznań, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
poznan.pijarzy.pl