Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Animatora Pijarskiego 2019

1 maja o 16:005 maja o 11:00

KAP_logo

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży.
Kraków, 1-5 maja 2019 r.

Jeżeli chcesz być użyteczny i wzrastać duchowo, uporządkować swoje poglądy i skonfrontować je ze Słowem Bożym, poznać mechanizmy działania grupy, czyli kształtować umiejętność dostrzegania tego wszystkiego, co dzieje się w i z twoją grupą.
Jeśli chcesz zdobyć podstawowe umiejętności praktyczne z zakresu planowania wycieczek, zapewnienia bezpieczeństwa na obozach i prowadzenia spotkań integracyjnych.
Jeśli chcesz uczyć się, jak wykorzystywać różne pomysły i być twórczym oraz poznać sposoby prowadzenia spotkań – KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO jest dobrym miejscem do zrealizowania tego.ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie nowego pokolenia, szaleńczo zakochani w Bogu, ludzie, których nic nie zatrzyma.
ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie gotowi na wszystko, dla których chrześcijaństwo jest najwyższą wartością.
ANIMATORZY PIJARSCY to ludzie pełni pasji, niebojący się ryzykować, wyznaczający sobie niemożliwe do zrealizowania cele, osiągając je.

Uczestnicy KAP-u: Młodzież związana z pijarskim duszpasterstwem (parafie, szkoły, świetlice, pielgrzymki i wyjazdy, znajomości itd…). Aby uczestniczyć w spotkaniu trzeba dokonać zgłoszenia przez duszpasterza lokalnego.

Termin KAP-u: Rozpoczynamy w środę 1.05 o godz. 16.00 a zakończymy w niedzielę 5.05 o godz. 11.00.

Miejsce KAP-u: Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie, ul. Akacjowa 5.

Wyżywienie: zagwarantowane i jak zwykle pyszne!

Prowadzący KAP: pijarzy i zaproszeni goście.

Należy ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub studencką, śpiwór, karimatę lub materac, rzeczy osobiste, odzież sportową.

Zgłoszenia na KAP: Zgłoszenia przyjmowane przez Twojego duszpasterza. On będzie kontaktował się z biurem organizacyjnym. Zachęć go!

Szczegóły

Start:
1 maja o 16:00
Koniec:
5 maja o 11:00

Miejsce

Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Krakowie
ul. Akacjowa 5
Kraków, 31-466 Polska
+ Google Map