CZYŚCI–PRZEZROCZYŚCI

CZYŚCI–PRZEZROCZYŚCI

To hasło tegorocznego SMP na które zapraszamy do Krakowa. Odbędzie się ono w dniach od 9–11 X w obiektach Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

Relacja codzienna, program, szczegóły

Podczas SMP będziemy rozważać jedno z błogosławieństw, które Papież Franciszek zaproponował w tym roku jako temat przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w 2016r. „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą” (Mt 5,8).

Zapraszamy młodzież z pijarskich środowisk i przyjaciół.

Garść informacji o spotkaniu

Wyżywienie: kolacje i śniadania: kanapki oraz herbata – proszę by każdy uczestnik przywiózł po jednym produkcie (pasztet, dżem, konserwa, itp.); obiady jednodaniowe.

Koszt: 70 zł/osoba, oczywiście z płatności zwolnieni są opiekunowie. W koszt wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie, nocleg podłogowy oraz koszulka.

Recepcja: będzie funkcjonować w budynku LO od godz. 17.00. Tam będzie można: uiścić należność, pozostawić przywieziony prowiant.

Opieka nad uczestnikami Spotkania: spoczywa na barkach opiekunów, z którymi przyjedzie młodzież. O porządek zewnętrzny dbać będą organizatorzy we współpracy z MŁODZIEŻĄ PIJARSKĄ z Krakowa.

Uczestnicy: 16+

Zgłoszenia: do 28 września

Należy ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub studencką, śpiwór, karimatę lub materac, rzeczy osobiste.